Menu
Your Cart

İyonizerler

İyonizerler

ALF Nemo soğuk nemlendirici, yüksek frekansta oluşan titreşimler sayesinde (Ultrasonik olarak da bilinir.) suyu atomize etmektedir. Soğuk olarak gerçekleşen bu işlem yanıklara sebep olmaz, oda sıcaklığını değiştirmez ve sessizdir. Bu sebeple ALF Nemo ev odalarında kullanım için idealdir.Ortam içe..
522,00TL
Vergiler Hariç:522,00TL
ALF Araç Tipi İyonizer sahip olduğu iyonizer özelliği ile ortam havasının kalitesini artırır. Hoş olmayan kokuları, sigara dumanını, havadaki kirleri ve alerjik maddeleri temizlemek için, iyonik esinti tekniğiyle negatif iyon üretir.Cihazınız arabanızdaki havayı temiz ve ferah yapar.Cihazı..
463,00TL
Vergiler Hariç:463,00TL
ALF OdaTipi İyonizer sahip olduğu iyonizer özelliği ile ortam havasının kalitesini arttırarak, mutluluğunuza/rahatlığınıza büyük katkı sağlayacaktır. Yüksek İyon KabiliyetiALF AIT İyonizer Hava Temizleyici aldığı yüksek enerjiyi tamamen doğal ve kaliteli negatif iyonlara dönüştürür. Odaya saldı..
474,00TL
Vergiler Hariç:474,00TL
Gelişmiş İyon SalınımıALF Ait Ofis Tipi İyonizer bulunduğu ofis ortamına yetecek düzeyde iyon salınımı yapması için tasarlanmıştır. 6.000.000 adet/cm3 yüksek kalitedeki iyon salınımı ile ofislere aralıksız olarak iyon salınım desteği verir, iyon salınım desteği sayesinde havadaki kirli moleküller yo..
1.153,00TL
Vergiler Hariç:1.153,00TL
Negatif iyon üreterek havayı temizler. Ön filtre hepa filtresi , UV (ultraviyole) sterilizasyon lambası ve aktifleştirilmiş karbon filtre ile güçlü filtreleme sağlar.Polen, akar, küf ve alerjeni temizler. Sigara dumanı ve kötü partiküllerini nötralize eder. Güçlü fanı sayesinde büyük alanlarda da et..
1.165,00TL
Vergiler Hariç:1.165,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)