Menu
Your Cart

ALF BF20EN Eliptik Fanlı Isıtıcı

ALF BF20EN Eliptik Fanlı Isıtıcı
Yeni
ALF BF20EN Eliptik Fanlı Isıtıcı
250,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ALF BF20EN Eliptik Fanlı Isıtıcı-01

Güçlü Isıtma

Sahip olduğu 2000W güç sayesinde dakikalar içerisinde istediğiniz ısıya ulaşmanız çok kolay. 20 metrekarelik alanda etkilidir.


Yaz Kış Kullanıma Uygun

Bütün bir yıl boyunca aktif olarak kullanmanızı sağlayacak bir özelliktir. Yaz aylarında serinlemek isterseniz bu ürünle serinlemeniz mümkün olacaktır. İki görevi de son derece başarılı şekilde yerine getiren bu ısıtıcı sizi ek ürün almaktan koruyacaktır. Ayrıca soğutmak amacıyla değil sadece odanızı havalandırmak için de kullanabileceksiniz. Hijyenik ve ferah havanın tadını çıkarın.

 

Kolay Taşıma

Son derece hafif olan bu ısıtıcı size taşıma kolaylığı sağlayacaktır. Kolay taşınabilir olması size pratik kullanım sağlayacaktır. 1,3kg ağırlığa sahiptir.

 

Sade ve Şık

Beyaz renkli olan bu ısıtıcı sade ve şık tasarımıyla evinizin havasına hava katacaktır. Dikey kullanılan bu fanlı ısıtıcı çok az yer kaplayarak size yer tasarrufu sağlayacaktır.


Güvenlik Termostatı

Aşırı ısınma oluştuğunda bu fanlı ısıtıcı kendisini otomatik olarak kapatacak ve olası tehlikelerin önüne geçilmiş olacaktır. 3 kademeli fan ayarı mevcuttur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi